top of page

Jak využít technologické novinky pro efektivní podnikání?


V dnešní době je neustálý pokrok technologií neodmyslitelně spojen s úspěchem podnikání. Firmy, které dokáží efektivně využívat technologické novinky, mají nejen konkurenční výhodu, ale také zajišťují svůj dlouhodobý rozvoj a udržitelnost. Od umělé inteligence a robotizace až po blockchain a internet věcí, inovace v technologii otevírají dveře k novým možnostem optimalizace procesů, zlepšení komunikace se zákazníky a vytváření inovativních produktů a služeb. Využití těchto technologií nejen zvyšuje efektivitu podnikání, ale také poskytuje prostor pro kreativitu a inovace, což jsou klíčové faktory pro úspěch v dnešním konkurenčním prostředí.



Z našich průzkumů vychází:

  1. že největší motivací k digitalizaci je zvýšení efektivity či produktivity a snížení nákladů. 

  2. že zavedení AI může přinést úsporu nákladů, zvýšení efektivity či produktivity a lepší analýzu dat. 

  3. a také že 1/5 firem zažila během procesu digitalizace jisté neúspěchy či selhání, nejčastěji se jednalo o technický problém


Pokud chcete získat hlubší vhled do toho, jak využít technologické inovace pro posílení vašeho podnikání, připojte se k nám na konferenci zaměřené na tuto problematiku. Konference se uskuteční 11. dubna 2024 od 9:00 v hotelu Don Giovanni v Praze a je speciálně připravena pro malé a střední podniky.

Během této akce se setkáte s vedoucími odborníky z různých oblastí technologií a podnikání, kteří budou sdílet své poznatky, zkušenosti a nejlepší postupy pro efektivní využití technologických novinek ve prospěch vaší firmy.

Tato konference je skvělou příležitostí nejen k osvojení nových znalostí, ale také k navázání kontaktů s dalšími profesionály sdílejícími váš zájem o inovace a růst. Připojením k této události získáte konkrétní nástroje a strategie, které vám pomohou zvýšit konkurenceschopnost vašeho podniku, zlepšit efektivitu procesů a dosáhnout dlouhodobého úspěchu. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost k posunu vašeho podnikání na další úroveň!


Zaměříme se na EDIHy

S čím mohou pomoci malým a středním podnikům v jejich fungování a jak využít jejich služeb? Jaký je potenciál evropských digitálních hubů?

Víte, že využitím služeb EDIHů můžete podpořit rozvoj své firmy s finanční podporou z evropských grantů? 

Díky tomu mohou firmy využít podporu de minimis až do celkové výše 200 000 EUR za poslední tři roky.


Jak si nyní ČR stojí v rámci inovací ve srovnání se světem?

Přístup k ochraně duševního vlastnictví a jeho význam pro konkurenceschopnost českého průmyslu je podle údajů, které jsou zahrnuty v inovačních indexech, ČR zaostává ve využívání ochrany průmyslového vlastnictví.

Jaké výzvy a příležitosti přináší digitalizace a globalizace a jaký vliv mají na oblast duševního vlastnictví, můžete si také přečíst v exkluzivním článku Vize ochrany inovací: Rozhovor s předsedou Úřadu pro průmyslové vlastnictví.



 A teď k programu.

V úvodu konference představíme výsledky nového průzkumu a následně zanalyzujeme s odborníky v panelové diskuzi.

 V současnosti start upy využívají nejmodernější technologické inovace na rozdíl od zavedených firem. Jak to změnit a co může zavedená firma převzít od start upu?

 

Odpolední téma je efektivní podnikání s využitím nových technologií, elektromobilita, obnovitelné zdroje a další. Jaké jsou nové směry v udržitelném podnikání?

Dále o raketovém vývoji umělé inteligence a možných přínosech pro různé obory podnikání MSP a samozřejmě doplněné o příklady z praxe.




Ještě váháte? Podívejte se, jaké jsou naše konference!



36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page