top of page

Škoda Auto představuje aplikaci pro výhodné nabídky v infotainmentu vozidel

Aplikace Nabídky zahrnuje sortiment čerpacích stanic, restaurací, hotelů, prodejen a e-shopů s výhodnými nabídkami pro řidiče vozů Škoda.

Různým podnikům a službám tak nabízí snadný způsob, jak oslovit řidiče. Díky novému webu je objednání inzerce ještě snazší: https://www.skoda-x.cz/offers/cs


Škoda Auto nabízí řadu inovativních služeb pro majitele a uživatele vozů Škoda.

Jednou z nich je i bezplatná aplikace Nabídky, která je součástí palubního informačního a zábavního systému.

na výletě

Vše potřebné na tři dotyky obrazovky

Aplikace funguje jednoduše: přímo na displeji ve voze lze vyvolat dostupné nabídky v dané zemi či regionu, ale také podél trasy. Přínosem je získání služeb či produktů za zvýhodněnou cenu, nebo zdarma, a možnost objevit něco nového v okolí trasy. Po potvrzení v infotainmentu dostane uživatel kód pro uplatnění nabídky do emailu, nebo může načíst QR kód svým mobilním telefonem. Nabídky jsou dostupné i pro uživatele, kteří si vůz jen půjčují a nemají v něm svůj Profil.

Aplikaci Nabídky lze bezplatně nainstalovat do většiny vozů Škoda, od modelů Fabia, Scala a Kamiq přes vozy Octavia a Karoq až po Superb, Kodiaq a brzy i Enyaq. Výhody jsou dostupné na sedmnácti trzích. Aplikace je nejvíce využívána v České republice, na Slovensku a v Německu.

Portfolio je pestré a neustále se rozšiřuje. Jedním z příkladů je zvýhodněná turistická vstupenka Prague Visitor Pass pro návštěvníky české metropole. Ti při objednání z vozu Škoda získají nejen 10% slevu, ale ušetří si i cestu do informačního centra nebo hledání informací na internetu. Nabídku mohou využít i zájemci ze zahraničí; konkrétní služby a jejich dostupnost se řídí obchodními podmínkami každého z partnerů.

Staňte se i vy jedním z partnerů využívajících komunikační kanál přímo v infotainmentu vozů Škoda.
Přihlaste se zde: https://www.skoda-x.cz/offers/cs nebo na emailu offers@skoda-x.cz.

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page