top of page

Jak oslovit studenty a absolventy, aby pracovali zrovna u vás?

Představujeme vám pracovní platformu QuickJOBS. Je to jediná platforma na českém trhu, která se specializuje na studenty a čerstvé absolventy.

Vznikla v roce 2016 jako mobilní aplikace pro jednodenní brigády, ale postupem času se rozrostla do komplexního nástroje i pro dlouhodobé brigády, stáže, praxe i plné úvazky.

Firma umožňuje rychlé a snadné spojení mezi zaměstnavateli a uchazeči o práci z řad studentů a absolventů.

Po zveřejnění pracovní nabídky obdrží studenti okamžitě upozornění na svých telefonech, a stačí jediný klik k vyjádření zájmu, zaměstnavatelé pak ihned mohou uchazeče zkontaktovat. Tímto způsobem mohou firmy dosáhnout skvělého časového zkrácení procesu náboru pracovníků.

Dosavadní rekord v čase od zveřejnění nabídky k dohodnutí pohovoru činí pouhý 2 minuty.

 

Zaměstnavatelé mohou využívat webovou aplikaci, zatímco uchazeči mají přístup k mobilní aplikaci pro platformy Android a iOS. Novinkou z roku 2023 je zpřístupnění rozsáhlé databáze studentů a absolventů všem firmám, které hledají nové pracovní síly. Tato služba umožňuje firmám snadno nalézt nejvhodnější kandidáty pro jejich pracovní pozice. Talentovaným studentům a absolventům zas poprvé umožnuje být “head huntovaný” jako se tomu dosud dělo jen u seniorních pozic.


Praktické důvody, proč používat využívat QuickJOBS


Relevantní kandidáti na dosah ruky

Nábor nových pracovníků může být někdy zdlouhavý a náročný proces, obzvláště pokud hledáte mladé a talentované jedince. S platformou QuickJOBS však můžete tento proces výrazně zjednodušit. Zaměřuje se pouze na studenty a čerstvé absolventy, což znamená, že jiní uživatelé se na vaše nabídky hlásit nebudou. Tak se k vám dostanou pouze relevantní kandidáti.

 

Rychlé oslovení a okamžitý zájem

Díky unikátní technologii a rozšířené databázi můžete oslovit lidi v databázi okamžitě. Vaše inzerce se rozesílá mladým uchazečům pomocí notifikace do telefonu. Tento rychlý a efektivní způsob vám umožňuje získat zájemce téměř okamžitě po zveřejnění inzerátu.

 

Ohodnocení uchazeči pro urychlení výběru

Kromě rychlosti a relevance získáte další výhodu – ohodnocení uchazečů. Uživatelé, kteří přes QuickJOBS již pracovali, mají hodnocení a slovní recenze, což vám urychlí výběr kandidáta. Můžete si tak vybrat z těch nejlépe hodnocených uchazečů, kteří již prokázali své schopnosti a spolehlivost.

 

Nekonečný zdroj lidí

Jednou z největších výhod je nekonečný zdroj lidí. Každý měsíc se registruje 1000–3000 nových studentů a čerstvých absolventů z celé ČR. Neustálý přísun nových talentů zajišťuje dostatek kandidátů pro různé zaměstnavatele.


Je to ideální nástroj pro každou firmu hledající mladé a talentované pracovníky. Díky specializaci na studenty a čerstvé absolventy si můžete zajistit budoucí kvalifikované zaměstnance.


Kdo za touto platformou stojí?

Dalibor Herbrich je zakladatel a CEO pracovního portálu QuickJOBS, který přináší

revoluci ve způsobu propojení zaměstnavatelů se studenty a čerstvými absolventy, cílové skupiny, které se ostatní pracovní portály nevěnují příliš velkou pozornost.

Jeho firma umožňuje zaměstnavatelům okamžité oslovení studentů a čerstvých absolventů prostřednictvím mobilní aplikace. Uchazeči tak nemusí nabídky hledat a mohou si vybrat od jednodenních brigád přes dlouhodobé brigády, stáže, praxe až po plné úvazky.

V rámci společnosti má Dalibor na starosti produkty, strategii a business development.


Dalibor Herbrich je zkušený produktový manažér, který se podílel na rozvoji digitálních produktů v různých odvětví. Tyto zkušenosti přenáší do vedení pracovního portálu pro studenty QuickJOBS.


Dalibor má za sebou široké zkušenosti. V roce 2016 působil jako projektový manažer ve vývojářském studiu, kde se podílel na digitálních produktech firem Prague Fertility Centre, uLekáře.cz nebo HomeCredit. Následně vedl celé produktové a projektové oddělení v mezinárodním digitálním studiu OAK'S LAB. Během doby pandemie, kdy se HR trh potýkal s útlumem, krátce působil jako technický produktový manažer v GoodData Romana Staňka, kde řídil část vývojového týmu ve Vietnamu a designéry v České republice.

V roce 2020 se podílel na vzniku zpravodajské aplikace FlashNews, investované Livesportem Martina Hájka, kde zastával pozici produktového ownera a měl dohled nad datovou částí produktu. Později přešel do Happenee, eventové platformy investované Rexlex Capital, Ondřeje Fryce, zakladatele Mall.cz. Zde vedl produktové oddělení. Nicméně ho více lákala tvorba vlastního produktu a zvyšující se zájem firem o mladé uchazeče, a proto se rozhodl opustit toto místo a pokračovat v rozjezdu QuickJOBS, který v roce 2023 dosáhl více než 50 000 uživatelů.


Dalibor získal stipendium na mezinárodní škole PBIS (dříve EISP) a následně vystudoval fakultu Bachelor of Business Administration (anglický program) na VŠE. Ve svém volném čase rád chodí do posilovny, plave, hraje golf nebo volejbal. Je také vášnivým čtenářem, přičemž jeho oblíbeným žánrem jsou životopisy.

Sám rád říká, že se snaží žít život takový, aby stálo o něm napsat knihu.

Děkujeme za spolupráci a Daliborovi přejeme mnoho úspěchů!
18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page