top of page

TRADE NEWS vám přináší energii do podnikání už 12 let

Aktualizováno: 19. 1.

Magazín TRADE NEWS vám přináší energii do podnikání už více než 12 let a jako hlavní mediální partner vás bude provázet také Rokem nové energie 2024!

Magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS si vybudoval za 13 let existence exkluzivní postavení ve svém oboru. Vychází jako dvouměsíčník Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, ovšem necílí pouze na MSP.

Má průměrný auditovaný náklad 7000 kusů a distribuuje se bezúplatně direct mailem k manažerům firem, do státní správy a vzdělávacích institucí, ale také na nejrůznějších akcích pro podnikatele. Jeho zrcadlem v online prostoru je portál www.itradenews.cz. Pyšní se také oceněním Nejlepší B2B časopis v ČR v soutěži Zlatý středník.

 

Stěžejním obsahem magazínu jsou informace o nových trendech v obchodu i exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou jsou analýzy a infografiky.

 

Vydavatelem TRADE NEWS je společnost ANTECOM, která vedle vydávání tištěné podoby magazínu provozuje i portál iTRADENEWS. Z její dílny je také časopis AGE a celostátní projekt pro dětské týmy Srdce s láskou darované.12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page